زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می‌توانند در 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد. سفارشات معمولا از شنبه تا چهارشنبه بین ساعات 7 تا 18 بررسی و ارسال خواهند شد.

نحوه پرداخت وجه سفارش‌ها

پرداخت درمحل: این روش پرداخت در حال حاضر تنها برای حالت ارسال توسط تیپاکس امکان پذیر است. با انتخاب گزینه «پرداخت در محل» توسط مشتری، 20 درصد مبلغ بصورت بیعانه در زمان ثبت سفارش و مابقی وجه در هنگام تحویل کالا به مشتری به صورت نقد دریافت می‌شود. پرداخت می‌تواند به صورت وجه نقد و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان سیار (POS) انجام پذیرد. امکان پرداخت در محل فقط برای سفارشات با ارزش کمتر از یک میلیون تومان قابل استفاده است.

پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی: مشتریان محترم می‌توانند پس از ثبت سفارش و در آخرین گام فرآیند خرید، وجه مربوط به سفارش را از طریق درگاه آنلاین بانکی پرداخت نمایند. جهت پرداخت آنلاین، مشتریان با انتخاب درگاه مورد نظر، به صفحه مربوط به بانک انتقال پیدا کرده و با استفاده از اطلاعات کارت بانکی شامل شماره 16 رقمی کارت، رمز دوم، کد اختصاصی CVV2 و تاریخ انقضا، نسبت به پرداخت صورتحساب اقدام می‌نمایند. در صورت موفقیت‌آمیز بودن پرداخت، مشتری به صورت خودکار به وب سایت مانکارین بازگشت داده شده و پیغامی حاوی شماره سفارش و پیغام تکمیل خرید دریافت می کند. پرداخت به این روش باعث تسریع در فرآیند ثبت سفارش خواهد شد.

پرداخت از طریق کارت به کارت: مشتریان محترمی که گزینه «کارت به کارت» را انتخاب کرده‌اند و همچنین مشتریانی که پرداخت آنها از طریق درگاه آنلاین بانکی با مشکل روبرو شده است می‌توانند با انتقال وجه مربوط به سفارش به شماره کارت موجود در صفحه تماس با ما، نسبت به پرداخت مبلغ سفارش اقدام نمایند. مهلت پرداخت هزینه سفارشات 24 ساعت پس از ثبت سفارش بوده است و کلیه سفارش‌هایی که بیش از 24 ساعت در حالت عدم پرداخت قرار گیرند به صورت خودکار لغو خواهند شد. مشتری می‌بایست پس از انتقال وجه از طریق کارت به کارت به شماره کارت 9645 6479 9972 6037 و شماره شبا IR290170000000339139327008 به نام هانی دوست محمدی، با تماس تلفنی با شماره‌های موجود در سایت اطلاعات پرداخت شامل وجه پرداختی و 4 شماره آخر کارت مبداء را به اطلاع مانکارین برساند.

 روش‌های ارسال کالا

جهت دریافت اقلام خریداری‌شده، می‌توانید با هماهنگی قبلی به‌صورت مستقیم به دفتر فروش شرکت واقع در استان خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی غربی، میلان افق، نبش افق 11، پلاک 67 مراجعه فرمایید و یا با انتخاب یکی از روش‌های پیشنهادی ما  اقلام مذکور را در محل موردنظرتان با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان تحویل بگیرید.

سرعت واقعی را با روش‌های پیشنهادی ما تجربه کنید.

 ارسال کالا در فروشگاه مانکارین  بر اساس نوع و اندازه محصول به چند روش زیر امکان‌پذیر می‌باشد.


ارسال از طریق پیک:

این روش جهت تحویل مرسوله در داخل شهر بجنورد و حومه در نظر گرفته‌شده و به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) می‌باشد.
این روش سریع‌ترین روش پیشنهادی بوده و اجناس خریداری‌شده در همان روز تحویل مشتری می‌گردند.
هزینه ارسال سفارش‌های بالای 200 هزار تومان که می‌توان از طریق پیک موتوری ارسال کرد، در محدوده شهر بجنورد رایگان است. 


ارسال از طریق تیپاکس: 

این روش ارسال برای محصولات کوچک می‌باشد و بیشتر مانند پست پیشتاز عمل می‌کند.
تیپاکس ضمن سرعت بالا و هزینه کم، ریسک بسیار پایینی داشته و از شرکت‌های مورد اعتماد ما می‌باشد.
توجه داشته باشید هزینه تیپاکس بر عهده مشتری می‌باشد  و هزینه ارسال هر چقدر که باشد سایت در هنگام ثبت سفارش بر اساس وزن محصول آن را محاسبه کرده و به قیمت محصول اضافه می‌کند.
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت است.

به نکات زیر توجه نمایید:
کالا صحیح و سلامت به پست تیپاکس تحویل داده می‌شود و تا محل شما توسط پست بیمه خواهد شد. لذا از تحویل گرفتن کالاهای خراب اجتناب نمایید.

روش محاسبه هزینه ارسال کالا توسط تیپاکس

حال اول: راه نزدیک مشمول شهرهای تهران، گرمسار، سرخه، دامغان، شاهرود، میامی، سبزوار، نیشابور، مشهد، تربت حیدریه، تربت جام، تایباد ، گناباد ، فردوس، قاین، بیرجند، فریمان، شیروان، قوچان، فاروج، چناران، گلبهار، کاشمر، آشخانه، جاجرم، گرمه، اسفراین
حالت دوم: راه دور مشمول تمامی شهرهای ایران دارای شعبه تیپاکس به غیر از حالت اول

راه نزدیک

بیمه

هزینه متغییر

هزینه ثابت

وزن محصول

تا سقف 6 میلیون تومان ارزش کالا به ازای هر 100 هزار تومان 200 تومان

———

20.000 تومان

1 تا 2 کیلوگرم

تا سقف 6 میلیون تومان ارزش کالا به ازای هر 100 هزار تومان 200 تومان

———

22.000 تومان

2 تا 6 کیلوگرم

تا سقف 6 میلیون تومان ارزش کالا به ازای هر 100 هزار تومان 200 تومان

1.700 تومان

———–

بیش از 6 کیلوگرم به ازای هر کیلو اضافی

 

راه دور

بیمه

هزینه متغییر

هزینه ثابت

وزن محصول

تا سقف 6 میلیون تومان ارزش کالا به ازای هر 100 هزار تومان 200 تومان

———

24.000 تومان

1 تا 2 کیلوگرم

تا سقف 6 میلیون تومان ارزش کالا به ازای هر 100 هزار تومان 200 تومان

———

27.000تومان

2 تا 6 کیلوگرم

تا سقف 6 میلیون تومان ارزش کالا به ازای هر 100 هزار تومان 200 تومان

1.700 تومان

———–

بیش از 6 کیلوگرم به ازای هر کیلو اضافی

 

هزینه ارسال = هزینه ثابت + هزینه متغیر + بیمه
ضمنا در صورت انتخاب این روش می‌توانید از طریق تماس با شرکت تیپاکس محموله خود را رهگیری فرمائید.


ارسال از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ( پست سفارشی و پیشتاز )

محصولات کوچک از طریق پست ارسال می‌شود و زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.
توجه داشته باشید هزینه پست بر عهده مشتری می‌باشد و هزینه ارسال هر چقدر که باشد سایت در هنگام ثبت سفارش بر اساس وزن محصول آن را محاسبه کرده و به قیمت محصول اضافه می‌کند. برای آگاهی از هزینه ارسال کالا توسط پست می توانید به این آدرس مراجعه نمایید.  درصورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق پست هستید، می‌توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست در این آدرس رهگیری کنید.


ارسال از طریق باربری

این روش زمانی پیشنهاد می‌گردد که وزن و یا حجم محموله بالا بوده و یا حساسیت های خاصی داشته باشد، در این روش با توجه به فاصله شرکت مورد نظر از دفتر فروش مانکارین ، زمان تحویل مرسوله یک الی سه روز می باشد.
این روش یکی از متداولترین روش های ارسال مرسوله های انبوه توسط شرکت ما بوده و همواره میکوشیم تا ضمن کاهش هزینه ها و زمان ارسال مرسوله، ریسک های ناشی از حمل مرسولات را به حداقل ممکن برسانیم.
این روش نیز جزء روش های پس کرایه ( پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) می باشد.زمان تحویل با توجه به مسافت بین 3 تا 4 روز کاری خواهد بود.


ارسال از طریق تعاونی‌های مسافربری

این روش یک روش پس‌کرایه (پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) جهت تحویل مرسوله در خارج از بجنورد می‌باشد و با استفاده از این روش، با توجه به فاصله شهر مقصد از بجنورد، زمان تحویل از یک تا سه روز متغییر است.

توجه: در صورت درخواست خریدار به ارسال کالا به شهرستان، هزینه پیک تا باربری یا ترمینال به فاکتور خریدار اضافه خواهد شد و کالا بصورت پس کرایه تحویل باربری یا ترمینال می‌گردد. بدیهی است هرگونه آسیب به بار در حین حمل و یا مفقود شدن اجناس بر عهده خریدار خواهد بود.
با توجه به قوانین جدید شرکت‌های پست در عدم ارسال مرسولات مایع؛ در صورتیکه یک یا تعدادی از محصولات سفارش داده شده مایع باشد، ارسال فقط از طریق باربری انجام می‌گیرد و هزینه آن به عهده خریدار می‌باشد. در غیر این صورت (کالای مایعی در بین سفارشات نباشد) انتخاب ارسال به عهده خریدار می باشد و می‌تواند از روش‌های پست پیشتاز، تیپاکس و یا باربری انتخاب نماید.
نکته مهم: علیرغم استقبال گسترده شما عزیزان از روش ارسال از طریق تعاونی‌های مسافر بری، لازم به ذکر است، با توجه به اینکه معمولا کالاهای ارسالی ما ارزش بالایی داشته و از حساسیت‌های خاصی برخوردارند، این روش جهت تحویل مرسوله‌های مورد نظر ما چندان مناسب نبوده و با ریسک بالایی همراه است.


نکات:

  • اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
  • توصیه می‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
  • برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن 32229596-058، یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما این موارد به مانکارین اطلاع داده شود.
  • سفارش‌هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 11 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 48 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.
  • لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین (بالاتر از 12 کیلوگرم) از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناس مرسولات مانکارین ارسال خواهد شد.
  • تبصره: سفارشات برای جزیره کیش، جزیره قشم، چابهار، بندر ماهشهر و عسلویه از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناسان واحد مرسولات مانکارین ارسال می شوند.
  • پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال می کند. پس از اینکه سفارش شما از طرف مانکارین به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید شما می‌توانید از این صفحه سفارش خود را پیگیری کنید.
  • در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه کلیه‌ی موارد موجود برای خریدار ارسال می گردد و وجه اقلام ناموجود به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد. لازم به تذکر است مشتریان به منظور هر چه سریعتر باز پس گیری وجوه برگشتی می بایست شماره کارت ۱۶ رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی از مشتریان به صورت تلفنی اعلام نمایند.

Main Menu